# GittanL fyller år i dag!
Author: medde

I dag fyller en av våra kära medlemmar. Det är GittanL som har sin högtidsdag i dag.

                            **             GRATTIS GITTANL  
                                   **

**                                      ![](http://www.ifokus.se/ShowUserFile.aspx?BinaryId=923ae117-c42c-4d44-9c28-803804275f79)                        
                                **

**                                       ÖNSKAR VI HÄR PÅ HANDBOLLSAJTEN**

                  ![](http://3.bp.blogspot.com/_MNNOfF0VYpA/STZIYoKEo1I/AAAAAAAAAIo/IOOkIldoJ-M/s320/HappyBirthdayMan_sm.jpg)

                          Fast du kanske hellre skulle vilja se...

               ![](http://www.vk.se/uploaded/image/2009/4/4/HappyBirthday62.jpg)

                                  Det är bara att välja!

## Comment 1
Author: Krikke

Grattis Gittan!

## Comment 2
Author: Catwoman

Grattis på din dag! Hoppas den blir trevlig trots fredag den 13

## Comment 3
Author: tantan

Grattis!

## Comment 4
Author: medde

Grattis från mig också!

_Ps, foto kommer från pojkvännen![Flört](http://sheltie.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört") Ds_

## Comment 5
Author: Kjelle

Säger väl grattis jag med. Det blev en trevlig fest, men lite för mycket för henne. Hon somnade redan i taxin innan vi kom hem. Får se hur hon mår när hon vaknar. Men hon hade kul.

## Comment 6
Author: Gittan

Tack för gratulationerna!

Dagen var trevlig. Först firades den med barnen och deras mormor och morfar. Sedan framåt kvällningen fick barnen gå över till sina morföräldrar för resten av helgen. Vi åkte sedan med våra vänner in till stan och satt på en restaurang. Där åt vi och dansade under kvällen. Det blev nog ett eller två glas för mycket för mig för plötsligt började bara allt att snurra. Sedan kommer jag inte ihåg något mer. Synden straffar sig själv för i går mådde jag pyton med en otrolig huvudvärk.

Jo ska jag välja bild så blir det han med ballongen. Undrar om den är liten eller stor bakom ballongen....

## Comment 7
Author: [Borttaget]

gattis mamma

## Comment 8
Author: EvaG

Grattis i efterskott!

## Comment 9
Author: Tatsja

Grattis i efterskott. Hoppas du hade det trevligt ändå och att Ågren försvann.
